Loading...
Press use only

info@caracascom.com
+32 495 22 07 92

ARTCURIAL

Vinciane De Traux - Director Artcurial Bruxelles

5, avenue Franklin Roosevelt
B-1050 Bruxelles - Brussel
32 2 644 98 44
www.artcurial.com
vdetraux@artcurial.com

Ritz, 120 jaar dromen, geveild

From 17/04/2018 to 21/04/2018 - CPI : 17/04/2018

De Ritz Paris heeft in juni 2016 haar deuren heropend, na een grondige renovatie van vier jaar, met het grootste respect voor haar geschiedenis. Artcurial is toevertrouwd met de taak om de veiling van haast 3500 loten meubilair en objecten te organiseren uit het bekende hotel, aangezien sommige stukken nog niet teruggekeerd waren naar hun vorige plek tijdens de laatste restauratie. Elk stuk in de veiling, met een stempel van Ritz Paris, is een getuige van de legende, de niet te evenaren smaak en prestige van Ritz Paris. De veiling vindt plaats gedurende 5 dagen van 17 tot 21 april 2018. Ze wordt voorafgegaan door een tentoonstelling die wordt opgezet door een bekende Parijse interieurontwerper die, gedurende een week, de salons van het hoofdkwartier van Artcurial aan het rondpunt van de Champs Elysees zal transformeren. Er worden ook events georganiseerd tijdens de maand maart in Artcurials verschillende Europese bureaus (Munchen, Milaan, Wenen...).

Ritz_Artcurial(c)Quentin_Bertoux_pour_Artcurial-.jpg
Ritz Artcurial © Quentin Bertoux pour Artcurial

Tabourets_du_Ritz_Club-provenant_du_Ritz_Paris(c)Artcurial.jpg
Tabourets du Ritz Club provenant du Ritz Paris © Artcurial

Vue_de_la_suite_Windsor_au_Ritz_dans_les_années_1980(c)Archives_Ritz-.jpg
Vue de la suite Windsor au Ritz dans les années 1980 © Archives Ritz

Canapé_de_style_Empire_de_la_Suite_Impériale-provenant_du_Ritz_Paris(c)Artcurial-.jpg

Ensemble_de_sieges_a_l_antique_de_la_suite_Windsor-provenant_du_Ritz_Paris(c)Artcurial.jpg
Ensemble de sièges à l'antique de la suite Windsor, provenant du Ritz Paris © Artcurial

Table_de_style_Regence-du_salon_Proust-provenant_du_Ritz_Paris(c)Artcurial.jpg
Table de style Regence, du salon Proust, provenant du Ritz Paris © Artcurial

Tapis_en_laine-Monogrammé-provenant_du_Ritz_Paris(c)Artcurial.jpg
Tapis en laine Monogrammé provenant du Ritz Paris © Artcurial

Suite_impériale(c)Archives_Ritz.jpg
Suite impériale © Archives Ritz

Paire_de-candélabres_et_guéridons_de_style_Louis_XVI-provenant_du_Ritz_Paris(c)Artcurial.jpg
Paire de candélabres et guéridons de style Louis XVI provenant du Ritz Paris © Artcurial

Paire_de_rideaux_et_sous_rideaux_en_taffetas_rose_et_champagne-provenant_du_Ritz_Paris(c)Artcurial.jpg
Paire de rideaux et sous rideaux en taffetas rose et champagne, provenant du Ritz Paris © Artcurial

La_première_baignoire_du Ritz-provenant_du_Ritz_Paris(c)Artcurial.jpg
La première baignoire du Ritz, provenant du Ritz Paris © Artcurial

Paire_de_canapés_du_salon_Proust-provenant_du_Ritz_Paris(c)Artcurial.jpg
Paire de canapés du salon Proust, provenant du Ritz Paris © Artcurial

Press Release

CP-VENTE-RITZ-AVRIL2018-ARTCURIAL-.pdf
Communiqué de presse

Press Release

PB-VEILING-RITZ-APRIL 2018-ARTCURIAL-NL-.pdf
Persbericht

Press Release

PM-AUKTION-RITZ-APRIL2018-ARTCURIAL-ALL-.pdf
Pressebericht